Doğu Metal
 
Bize Ulaşın
+90 262 354 36 10

HAKKIMIZDA

Doğu Metal Yedek Parça Sanayii ve A.Ş. 1991 yılında Sapanca Yanık Köyü’nde sıcak celik dövme konusunda imalata başlamıştır. Firmamız yerleşim olarak 13.500 m2 açık ve 2.500 m2 kapalı üretim alanına sahiptir. Faaliyette bulundugu süre icerisinde üretim bandini kuvvetlendiren firmamiz sahip oldugu maxi presleri ve havalı çekiçler ile yilda 5.500 ton üretim yapabilme kapatesine sahiptir.
 
Doğu Metal A.Ş. geçen her yıl içinde müşteri portföyüne yeni firmalar katarak sürekli kendini geliştirmiş ve ürün gamini genişletmiştir. Faaliyette bulunulan geçmiş yıllarda olduğu gibi ARGE`den imalata, ham madde alimindan lojistige, ürün kalitesinden en ufak bir taviz vermeyen ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan firmamız, genişleyen ürün portföyü ve işletmesi ile yine aynı kontrollü işleyişini sürdürebilmek için ISO 9001-2000 KALİTE YÖNETİM STANDARTI çatısı altında hareket etmeye karar vermiştir.

Bu sistemle hem firmanın genel işleyişini daha verimli hale getirip hem de üretim kalitemizin sürekliliğini sağlamak ana amaçlarımız arasındadır.

Copyright 2014 © Doğu Metal - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Global Medya